Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

[vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1449134047180{background-color: #ffffff !important;}”][vc_column][vc_empty_space height=”80px”]

Eğitim Hizmetlerimiz

[vc_empty_space height=”30px”][vc_column_text]Rehabilitasyon:
Köpeğinizle yaşadığınız tüm problemlerin üstesinden gelebilir seviyeye ulaşacaksınız. Köpeğinizin davranış problemleri ortadan kalkacaktır.

Sosyalleşme eğitimi:
Tüm ırklara verilmektedir. Bu eğitimde; köpeğinizle ortalama 10-15 yıl birlikte bir yaşam sürdüreceksiniz, köpeğiniz ne kadar iyi bir sosyalleşme sürecinden geçmiş ise o denli hem siz hemde köpeğiniz mutlu bir yaşam sürdüreceksiniz, her ortamda rahat ve stressiz birliktelik olacaktır.

İş Köpekleri Eğitimi:
-Refakat (BH)Eğitimi
-IPO1
-IPO2
-IPO3

Köpeğinizle profesyonel eğitim sürecine katılmak isterseniz, uluslararası geçerli sınav yönetmelikleri doğrultusunda (BH) Refakat Sınavı,(IPO 1,2,3)Uluslararası İş Köpekleri Sınavına, her bir bölümü üç basamaktan oluşmaktadır, iz takibi, itaat ve koruma bölümlerini işleyebilir, sınavlara iştirak edebilirsiniz.

Arama Kurtarma Eğitimi:
Bu eğitimde; köpeğinizin donanımlı ve sizin istekli olup zaman ayırmanız taktirde, topluma faydalı ve hayat kurtarmak adına Köpeğinizi Arama Kurtarma Köpeği olarak eğitebilir, Arama kurtarma çalışmalarına katılabilirsiniz.

Temel ve İleri İtaat:
Köpekler tıpkı kurtlar gibi sürü hayvanlarıdır, sizi lider olarak kabul etmesini sağlamanız ve size itaat etmesini sağlamanız, köpeğinizin aile ve toplum içinde sorunsuz ve tehlikelerden uzak mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesinin temelini atacaktır.

Not: Eğitim ücretleri Köpeğinizin donanım ve eğitim kapsamına göre değişir,  Köpeğiniz test edildikten sonra  neler yapabileceği belirlenir ve ücret tespit edilir.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”88px”]

[/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row”][vc_column][vc_empty_space height=”38px”]

Paketler

[vc_empty_space height=”30px”]
İş Köpekleri Eğitimi

-Refakat (BH)Eğitimi
-IPO1
-IPO2
-IPO3

REHA
Rehabilitasyon
Davranış Problemleri Çözümü

Tuvalet Eğitimi

Sosyalleşme

REHA
Narkotik
Koruma Eğitimi

Arama Kurtarma Eğitimi

REHA
[vc_empty_space height=”112px”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” inverse=”” el_class=”accent1_bg”][vc_column]
Güvenilir Pansiyon

Profesyonel Eğitim

[/vc_column][/vc_row]

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.